Pod Rozhlednou parkety.jpg
Restaurace a Penzion Pod Rozhlednou Kostelec nad Orlicí - Vrbice. Provoz restaurace, večerního baru, letní terasy. Pronájem salónku a sálu. Ubytování, a výborná kuchyně.
Zpet na seznam restauraci.jpg
Užitečné odkazy:
hudebníci a DJs

hudebníci a DJs

MUSIC POPTÁVKA - zde si snadno zajistíte hudbu na Vaši veřejnou akci i na soukromý večírek, či svatbu. Osvědčení hudebníci z Vašeho blízkého okolí i z celých Východních Čech.
fotografové

fotografové

Katalog východočeských fotografů - zde si snadno vyhledáte svatebního fotografa z blízkého okolí i z celých Východních Čech.
Zde naleznete DJe z okolí i z celých Východních Čech
Zde naleznete DJe z okolí i z celých Východních Čech
Svatební web

Svatební web

Svatební magazín a podrobný katalog svatebních služeb ve Východních Čechách.
Portál, katalog a vyhledávač internetových stránek..
SEO Rozcestník

Rubriky

Historie a současnost Penzionu Pod Rozhlednou ve Vrbicích
Vrbický Penzion Pod Rozhlednou má krátkou historii, ale jistě se bude těšit dlouhé budoucnosti. Jako nový moderní podnik, který zahájil provoz v roce 2010, vyhovuje všem potřebám hostů dnešní doby. Na první pohled je patrné, že byl navržen zkušeným architektem, a rozložení i velikost interiéru umožňuje jeho všestranné využití. Kromě jeho praktičnosti a komfortu nabízí velmi příjemné a estetické prostředí, umístěné v podhůří Orlických hor.
Přízemí Restaurace a Penzionu Pod Rozhlednou ve Vrbicích u Kostelce nad Orlicí je bezbariérové, a celý interiér je nekuřácký. Kromě restaurace je k dispozici večerní bar s krbem, venkovní terasa s grilem, sál, salónek, zahrada s krytým bazénem a s dětským hřištěm, wellness centrum s parní saunou, finskou saunou, inafarasaunou, hydromasážním whirpoolem a barem, uzamykatelná místnost pro lyže, kola a motorky, bezplatné parkování pro hosty v areálu. Sportovní travnaté hřiště, společně s půjčovnou umožňují činnosti, např.: volejbal, badminton, mini kopaná, ruské kuželky, minigolf, cykloturistiku, lyžování, stolní tenis, vyžití na velké trampolíně a pod.
Tento penzion v Kostelci nad Orlicí - Vrbicích má pro ubytování nadstandardně vybavené pokoje s kuchyňkou, vařičem, lednicí, koupelnou, samostatným WC, a WIFI. Možnost zapůjčení mikrovlnky, dětské postýlky, vaničky aj. Na výběr je jednolůžkový, nebo dvoulůžkový pokoj a čtyřlůžkový apartmán.
Navštivte restaurant a Penzion Pod Rozhlednou Kostelec nad Orlicí - Vrbice na Rychnovsku. Budete-li přijíždět do obce Vrbice ve směru od Kostelce nad Orlicí a od obce Suchá Rybná, tak budete míjet před Vrbicemi po levé straně Vrbickou rozhlednu, a po několika metrech se vpravo u silnice nalézá Penzion Pod Rozhlednou.
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5339"
zvětšit
zvětšit
Adresa:

Penzion Pod Rozhlednou
Vrbice 32
517 41 Kostelec nad Orlicí

okres Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj

Provozovatel:

Ing. Pavel Bílek
T:  494 547 268 ,   M:  603 726 531
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one